Folyamatmérnök

folyamatmérnök, angol, stabil háttér, speciális iparág
Az új céged
Partnerünk egy izgalmas és piacképes non-automotive terméket gyárt Európai piacra.

Feladataid az új pozícióban

  • Gyártás támogatási feladatok ellátása
  • LEAN fejlesztési projektek vezetése
  • Új termékek gyártásba vezetése
  • Technológiai fejlesztések megmunkálás és hegesztés terén
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Szükséges dokumentációk elkészítése

Mire van szükséged a sikerhez:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (vagy ennek megfelelő tapasztalat)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább pár éves gyártástámogatási, fejlesztési tapasztalat

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Támogató, nyugodt környezet
  • Kiszámítható munkaidő
  • Alapbért kiegészítő juttatások, mint a cafeteria és bónusz
  • Speciális iparág, ami rezisztens a jelenlegi piaci körülményekre

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod.

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1184957

Beszéljen Tamas Seres, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 412 2207